Zespół Szkół Miejskich nr 2

w Kędzierzynie - Koźlu

Rowerem po zdrowie

Szkolny wolontariat wziął udział w
 pierwszym z siedmiu rajdów z cyklu "Odrzański Tour", który trwał 3 godziny dla dorosłych i zakończył się w sobotę 23 kwietnia 2012 roku na kłodnickim stadionie około godz. 17:00. Na stadionie kłodnickim dzieci i młodzież również mogli sprawdzić swoje możliwości pokonując dystans odpowiedni do wieku wokół stadionu.

W wydarzeniu wzięło udział 25 zawodników dorosłych, którzy pokonali 35 km trasy oraz 10 dzieci w różnych kategoriach.

nski kl. 6A

Kolejny rajd odbył się 1 maja w Koźlu koło Domu Kultury, tym razem mali uczestnicy mieli do pokonania trudniejszą trasę w parku, gdzie był  nierówny teren z małymi wzgórkami. Nasza szkoła zajęła również  czołowe miejsca.

2 miejsce - Patrycja Wiktor kl.6A

W kategorii chłopców klas 5-6 nasi uczniowie zajęli tak jak w poprzednim rajdzie:
3 miejsce - Paweł Bendziński kl. 6A

W kategorii chłopców klas 1-2 gimnazjum wziął udział 1 zawodnik - był to uczeń naszego gimnazjum Łukasz Jasiulek i oczywiście uzyskał 1 miejsce w tej kategorii.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Kolejny rajd odbędzie się w połowie maja w Zakrzowie. Trzymamy kciuki!!!